Táto stránka používa súbory cookies. Príslušným nastavením webového prehliadača vyjadrujete svoj súhlas s ich používaním. Viac informácií
29.8.2023
Pracujeme na nových termínoch...

Milí členovia, termíny od 4.9. 2023 budú zverejnené do 1.9. 2023. Ďakujeme za trpezlivosť.

20.6.2023
Prevádzka v júli a auguste, pre už zakúpené členské, obnovená

Milí členovia, nakoniec sa nám podarilo zabezpečiť zopár termínov v posilňovni a na lezeckej stene aj na júl a august. Iba pre tých, ktorí majú už zakúpené členské na toto obdobie. Predaj nových vstupov do objektov je cez leto pozastavený. Plaváreň zostáva v lete mimo prevádzky. Zakúpené vstupy do plavárne predĺžime od vami určeného termínu v septembri (prosíme potom, keď to bude aktuálne, napísať cez kontaktný formulár "žiadosť" o predĺženie). Objekty posilovňa a lezecká stena sú vám, aj keď v obmedzenom režime k dispozícii, preto v týchto prípadoch členské neposúvame na september (prípadne môžeme takéto žiadosti posúdiť individuálne). Júlové a augustové termíny budú zverejnené k rezerváciám v priebehu dvoch dní.

12.6.2023
V lete prevádzka zrušená

Milí členovia VŠK FEI STU, veľmi nás to mrzí, ale z technických príčin nebudú naše objekty v júli a v auguste v prevádzke. Členom, ktorí majú zakúpené členské, ktoré spadá aj na tieto dva mesiace, bude predĺžené. Prosíme, aby ste nás v takomto prípade kontaktovali cez kontaktný formulár a to v čase, keď budete chcieť členské predĺžiť. Nebudeme to robiť automaticky od septembra, lebo predpokladáme, že nie všetci tu už od 4.9. 2023 budete. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a prajeme vám pekné leto. Ďakujeme za pochopenie.

15.5.2023
Pribudlo veľa nových termínov do posilňovne!

Vzhľadom k tomu, že výučbová časť semestra sa už skončila, máte možnosť využívať fitko aj v doobedných hodinách. Termíny platia do konca júna 2023, potom bude letná prevádzka zmenená. Nech sa páči :)

8.3.2023
Relax v saunách

Spustili sme pre Vás možnosť rezervácií do fínskej a infra sauny, doprajte si relax :)

21.2.2023
Pribudli nové terminy rezervácie

Robíme všetko preto, aby neustále pribúdali nové možnosti rezervácie termínov do posilňovne. Ďakujeme za pochopenie.

20.1.2023
Otázky a odpovede

Odpovede na najčastejšie otázky nájdete tu: https://elfsport.sk/stranky/f-a.html

19.12.2022
Prevádzka počas vianočných sviatkov

Milí členovia, k dispozícii sú Vám termíny do 22.12.2022. V novom roku bude prevádzka posilňovne a lezeckej steny obnovená od 3.1.2023, plaváreň až od 9.1.2023. Prajeme Vám pekné a pokojné sviatky.

13.10.2022
Pribudli nové termíny rezervácie

V rezervačnom systéme pribudli nové termíny pre rezerváciu posilňovne. V utorok, stredu a piatok od 7:00 - 8:00 a od 8:00 - 9:00.

20.9.2022
Upozornenie

Upozorňujeme, že ak sa nemôžete na rezervovaný termín dostaviť, musíte sa najneskôr 2 hodiny predtým odhlásiť cez rezervačný systém. Inak budete sankcionovaný v zmysle prevádzkového poriadku. Z rovnakého dôvodu sa nezabudnite hlásiť vrátnikovi, keď sa na rezervovaný termín dostavíte, aby v systéme potvrdil, že ste prišli. Pekný deň :)

24.2.2022
Prevádzka rezervačného systému

Rezervačný systém už je v plnej prevádzke. Registrácia študentov a zamestancov musí prebehnuť s platným univerzitným mailom (....@stuba.sk, ....@uniba.sk). Platby a rezervácie možné už iba cez rezervačný systém. Ďakujeme za pochopenie.